SLUŽBY

Spoznajte naše komplexné IT služby

Správa Sietí

IT Outsourcing

Správa Emailov

Cloud Služby

Správa Domén

Správa Serverov

IT Bezpečnosť

Predaj HW / SW

Správa siete a ešte oveľa viac…

U nás platíte za to, že vám všetko, čo sa týka IT funguje. Máme tiketovací systém, preto zabezpečíme riešenie problému v garantovanom čase. Nefunkčným IT systémom prichádzate o peniaze, a to sa vám s nami nestane. 

ITM / Tiketovací systém

Vďaka prístupu do systému môžete sledovať ako sa rieši vaša požiadavka, spravujete otvorené i uzavreté úlohy, evidujete odpracované úlohy, pre zvýšenie efektívnosti každá úloha obsahuje samostatný chat. 

Analýza počítačovej siete zadarmo

Vypracujeme vám audit vašej IT infraštruktúry, s návrhmi na zlepšenie. Pri audite kontrolujeme zabezpečenie počítačovej siete, jej rýchlosť, dostupnosť služieb a spôsoby práce s informačnými technológiami. 

24/7 Helpdesk

Náš priemerný reakčný čas je do 15 minút. Samozrejme máte k dispozícií náš IT support na telefóne, ktorý vám vždy ochotne poradí.

 

Prenájom a správa serverov

Prenájom dedikovaného servera je riešenie pre tých najnáročnejších. Garantuje pre klienta 100%né poskytnutie disponibilných zdrojov podľa zvolenej konfigurácie. Viac o našich serverových riešeniach. 

Komplexný IT servis pri realizácií..

Niekedy potrebujete nové technické riešenie, ale nemáte aktuálny prehľad alebo skúsenosti, či kapacity na správne riešenie. Naše komplexné služby vám môžu pomôcť…

Správa siete a kabeláží

Pri realizácií Vám spracujeme kompletný projekt riešenia štrukturovanej kabeláže s ohľadom na dnešné a budúce požiadavky. Na základe  neho Vám naši pracovníci zrealizujú kabeláž s kvalitnými komponentmi a káblami svetových značiek. Taktiež dodáme a zapojíme aktívne komponenty. Máme skúsenosti z viacerých projektov a preto pre nás nerobí problém zrealizovať kabeláže od malej kancelárie až po veľké budovy. Zrealizovaná štruktúrovaná kabeláž sa komplentne označí a otestuje.

Kamerové systémy

Získajte 24 hodinový prehľad o sledovanom objekte a jeho okolí. Správne nastavenie a umiestnenie kamier vám pomôže udržať váš majetok v bezpečí. V našom portfóliu nájdete najmodernejšie kamerové riešenia.

Prenájom tlačiarní

Uvedomujeme si, aké nepríjemné je, keď sa pri práci nemôžete spoľahnúť na výkon svojej kancelárskej techniky. Práve preto je pre nás samozrejmosťou snaha o maximálne ústretový a profesionálny prístup ku každej jednej zákazke.

Služby pre verejný sektor

Pomôžeme vám znížiť vaše náklady, zvýšiť spoľahlivosť a bezpečnosť. Neponúkame iba modernú technológiu a servis, ale aj dôkladne poradenstvo. 

Bezpečná obec

Každá obec disponuje veľkým množstvom citlivých dát (osobných údajov, zmlúv, faktúr a pod.). Nemusíte do ochrany dát investovať tisíce eur. Máme pre vás ekonomické a funkčné riešenie, ktoré ochráni akékoľvek virtuálne, fyzické a cloudové prostredie. Nemusíte sa obávať, že vám padne celý software alebo dôjde k fyzickému poškodeniu zariadenia. Všetky obecné údaje budú zálohované a tým pádom aj chránené. Začnite myslieť na bezpečnosť dopredu. 

Moderná škola a škôlka

Pre školy poskytujeme správu EduPage, aSc Agendy, inštalujeme interaktívne tabule, projektory, notebooky a počítače, internet a wifi, zálohy dát, starostlivosť o celé IT, prenájom tlačiarní, monitoring funkčnosti sietí, nákup techniky, licencií Adobe, Microsoft Teams pre školy, Minecraft education licencií, poradenstvo a mnoho iného. 

E-Kasa

Inštalácia eKasa pokladnice alebo pokladničného systému ? Žiadny problém, nastavíme vašu pokladnicu, tlačiareň alebo pokladničný systém presne podľa Vašich požiadaviek.

IT sluzby pre skoly

Odbornosť a profesionalita

Pri servise a riešení problému nebojujete s hlasovým automatom na telefónnej linke. U nás komunikujete priamo s nami, ľudskou rečou bez zbytočných odborných termínov vám všeto vysvetlíme.

Finančne výhodná správa siete

Platíte len za to, čo naozaj potrebujete. Ušijeme vám službu na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb. Sme vždy radi, ak sa s vami môžeme počas našej spolupráce aj stretnúť, no prechod na cloud je možné zriadiť aj na diaľku. 

Vaše dáta v bezpečí

Vaše dáta nebudú na neznámych miestach svetových cloudov ale na konkrétnych miestach v slovenských certifikovaných datacentrách. 

Počítačové služby podľa vašich predstáv..

 

Správa počítačových sietí

Správa serverov

Tvorba webstránok

Outsourcing analytických, programátorských a konzultačných prác

Záchrana dát z pevného disku

Zálohovanie IT infraštruktúry

Desktop manažment a podpora používateľov

Firewall

Zabezpečenie Vašich dát

Servis počítačov a zariadení

Poradentvo a školenie

Vzdialená správa

Optimalizácia IT prostredia

Dátové siete LAN / WAN