Cloudové riešenia pre vašu firmu

Profesionálne cloudové služby: virtualizácia systémov, centralizácia dát a vzdialený prístup. 

CLOUD

Vaše dáta v bezpečí cloudu

Zverte svoje dáta a aplikácie do našich rúk, prestaňte riešiť updaty a upgrady, zálohy a opravy a venujte sa svojmu biznisu efektívnejšie ako doteraz. Sme certifikovaným partnerom svetových technológii VMware, Microsoft Hyper-V a Citrix. Riešime virtualizáciu informačných systémov, centralizáciu, bezpečnosť vzdialených prístupov a to všetko s jednoduchým používateľským komfortom.

Prenájom mailových služieb

Prevádzka aplikácií z cloudu

Prevádzka virtuálnych desktopov z cloudu

Prenájom virtuálnych serverov

Prenájom hardvérových serverov

Prenájom diskov a zálohovanie do cloudu

Vaše aplikácie v cloude

Presuňte vašu aplikáciu k nám do cloudu a získajte tak centralizovanú aplikáciu, ktorá umožní pracovať so spoločnými dátami viacerým užívateľom z rôznych pobočiek a lokalít, odkiaľkoľvek kde je internetové pripojenie a na akomkoľvek zariadení od počítača cez tablet, terminál alebo mobil. Už žiadne inštalácie a aktualizácie aplikácií na každom počítači pri vašom home office.

Vzdialená plocha z cloudu – virtuálny desktop

Ak využívate viac aplikácii, je pre vás ideálna vzdialená pracovná plocha. Na vašom zariadení nemusia bežať desiatky náročných aplikácii. Vzdialený desktop je v cloude a vy ste doma na akomkoľvek PC. Výhodou je, že vám postačí starší počítač, notebook s bežným výkonom a pripojením na internet.

 

Prenájom virtuálnych serverov

Ak nechcete alebo nemôžete investovať do vlastného servera, virtuálny server pomôže vyriešiť vaše náročnejšie potreby, či komplexnejšie projekty. A to pohodlne pomocou cloudových technológií. Váš virtuálny server vám môžeme spravovať, aby ste nemali žiadne starosti. 

Mailové služby v cloude

Poskytujeme správu kompletných mailových služieb. Ak používate viaccero domén a máte stovky mailov, naše mailové služby vám uľahčia život. Zosynchronizujeme vaše zariadenia a zálohujeme vaše maily. 

 

Diskový priestor a zálohy v cloude

Poskytujeme prenájom diskového priestoru, synchronzáciu medzi klientami a zálohovanie dát v cloude. Vaše dáta budú prístupné kdekoľvek a kedykoľvek spĺňajúc GDPR zásady ochrany dát a pravidelne odzálohované.

Dedikovaný server

Vlastný nezdieľaný server je výborným riešením, ktoré zaručuje maximálny výkon a priamu kontrolu pre vaše dáta či aplikácie. Získajte bezpečné úložisko, dostupné odkiaľkoľvek. K serverom ponúkame možnosť využiť vytvorenie záložného servera, dodatočné diskové polia, prístupy, zálohy atď.

Prečo my

Prečo si vybrať náš cloud?

Už 15 rokov sa zameriavame na správu počítačov, sietí pre malé a stredné firmy, pre ktoré má najvačsí význam outsoursovať IT služby. Našimi klientami sú úspešné spoločnosti, ktoré vnímajú IT ako dôležitý prostriedok svojho biznisu a preto prenechajú jeho správu odborníkom. Sme pripravení nielen hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne im predchádzať správnym nastavením IT systémov.
Na našej stránke venovanej cloudovým službám sa dočítate ako sme pomohli našim klientom ochrániť ich dáta, finančné prostriedky a nervy pomocou cloudových riešení. Kliknite pre viac informácií o našom cloude.

Odbornosť a profesionalita

Pri servise a riešení problému nebojujete s hlasovým automatom na telefónnej linke. U nás komunikujete priamo s nami, ľudskou rečou bez zbytočných odborných termínov vám všeto vysvetlíme.

Finančne výhodné

Platíte len za to, čo naozaj potrebujete. Ušijeme vám službu na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb. Sme vždy radi, ak sa s vami môžeme počas našej spolupráce aj stretnúť, no prechod na cloud je možné zriadiť aj na diaľku. 

Vaše dáta v bezpečí

Vaše dáta nebudú na neznámych miestach svetových cloudov ale na konkrétnych miestach v slovenských certifikovaných datacentrách. 

Výhody 

Výhody cloudu?

Ušetríte za nákup počítačov

Už nemusíte kupovať žiadne hardwarové vybavenie, postačí vám váš starý počítač. Vaše aplikácie pobežia na výkonných serverov v cloude.

Ušetríte za nákup licencií

Všetky licencie sú súčasťou cloudového riešenia a vám odpadá starosť o ne.

Predpokladané výdavky

S cloudom vás už výdavky do IT neprekvapia. Transparentné paušálne mesačné platby len za to. čo využívate.

Ušetríte prevádzkové náklady

Ušetríte mzdové náklady za večne kaziace sa sieťové riešenia, za energiu na výkon servera, dokonca nepotrebujete už ani miesto pre serverovňu.

Kedykoľvek a kdekoľvek dostupné

Do cloudu sa pripjíte nech už ste na služobnej ceste, či dovolenke. Nad svojou prácou máte vždy kontrolu.

Vyriešenie problematiky GDPR

Serverové úložisko na Slovensku pre vás znamená, že i citlivé dáta máte uložené bezpečne v sálade s legislatívou.

Najvyššia úroveň bezpečnosti

Dáta na cloude sa vám pravidelne dvojmo zálohujú, takže vám nehrozí strata, krádež ani zneužitie dôležitých dát.

v

24/7 Online podpora technika

V prípade akéhokoľvek problému sa už nemusíte trápiť sami. Vzdialená podpora vyrieši vás problém okamžitým obnovením dát v prípade nepredvídanej situácie.

Poradíme vám?

Konzultácia je zadarmo. Ak si nie ste istý, či je daná služba pre vás, alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.  

 

Hľadáte komplexnú správu siete pre vašu firmu? Prejdite na stránku Outsourcing IT alebo si pozrite základný prehľad našich IT služieb.