Zálohy

Potrebujete zálohovať ?

Firma potrebuje zálohovať všetko. Pre prípad poškodenia alebo havárie, aby bolo možné v čo najkratšom čase obnovením zo záloh pokračovať v činnosti. Štatistika totiž ukazuje, že počas odstraňovania škôd spôsobených vírusmi alebo zlyhaním techniky klesá produktivita firmy až o 70 %. A ak nie sú vo firme realizované preventívne opatrenia (zálohovanie), je schopná zrekonštruovať aj pri zvýšenej námahe len okolo 60 % dát, 40 % údajov stráca…

Naša správa zálohovania vám minimalizuje risk straty dôležitých firemných údajov. Strata sa totiž môže udiať veľmi ľahko, keď ju práve nečakáte, či už ľudskou chybou, krádežou, alebo poškodením či zlyhaním hardvéru.

Máme pre vás riešenie, či už ste malá alebo väčšia firma. Poskytujeme aj finančne výhodné zálohovanie do cloudu. 

Minimalizácia rizika straty dát - a tým straty kontinuity vášho podnikania.

Optimalizácia investícií do hardvéru a softvéru

Spoľahlivosť a bezpečnosť

IT podpora v prípade nepredvídanej situácie

Zálohovanie je pod nonstop monitoringom na diaľku.

Kombinujeme lokálne zálohovanie so zálohami v bezpečnom cloudovom datacentre.

AKO na to

Správa záloh – ako vám vieme pomôcť

So zálohami a obnovou stratených dát máme bohaté skúsenosti. Nie raz sa nám stalo, že sme hasili problémy firiem, ktoré zálohovanie podcenili. Preto si uvedomujeme dôležitosť záloh a našim klientom spravujeme zálohovanie bez rizika a porúch

Máme automatizovaný monitorovací systém a aktívne pristupujeme ku všetkým upozorneniam. V dostatočnom predstihu vám dáme vedieť pri každom probléme, napr. pri naplnení kapacity úložiska. Ak bude vaše podnikanie rásť, vieme vám flexibilne zväčšiť vaše kapacity či výkon. Vaše náklady budú predvídateľné a transparentné. 

Podľa vašich požiadaviek vám nakombinujeme vhodné riešenie zálohovania a služieb umiestnených v našom bezpečnom cloude. Cloud vám ponúka množstvo výhod rýchlej obnovy súborov v čo najkratšom čase, bez nutnosti prerušenia vašej prevádzky v prípade nehody. 

 

Prečo my 

Prečo si nás vybrať ?

Už 15 rokov sa zameriavame na správu počítačov, sietí pre malé a stredné firmy, pre ktoré má najvačsí význam outsoursovať IT služby. Našimi klientami sú úspešné spoločnosti, ktoré vnímajú IT ako dôležitý prostriedok svojho biznisu a preto prenechajú jeho správu odborníkom. Sme pripravení nielen hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne im predchádzať správnym nastavením IT systémov.

Máme prehľadný cenový model

q

Sme proaktívni – nečakáme kým sa systém zrúti

y

Odborné veci hovoríme ľudskou rečou

Reagujeme do 10 minút od hlásenia poruchy

Znižujeme náklady na IT

U

Všetko monitorujeme 24/7

Zachránime vaše dáta pred trvalou stratou

v

Efektívny helpdesk systém

o

Spravujeme vaše licencie