Pracujte z domu rovnako efektívne a bezpečne ako z kancelárie

Vyberte si z viaccerých možností. 

 

About

Plnohodnotné riešenie kancelárie cez VPN

VPN – Virtual Private Network je počítačová sieť na prepojenie počítačov na rôznych miestach internetu do jednej virtuálnej počítačovej siete. Aj keď počítače môžu byť vo fyzicky nezávislých sieťach na rôznych miestach sveta, prostredníctvom virtuálnej privátnej siete medzi sebou môžu komunikovať, ako keby sedeli v jednej kancelárií.

V súvislosti s pandémiou COVID-19 bolo množstvo podnikov nútených prejsť na home office, a práve tu zacítili hackeri príležitosť na odcudzenie a zneužitie citlivých firemných údajov. 

VPN vytvára dátový tunel medzi lokálnou sieťou a počítačom vzdialeného používateľa, ktorý používa zašifrovaný prenos dát.  Kybernetický útočníci teda nemajú šancu. 

Pokiaľ máte záujem o zabezpečený prístup Vaších zamestnancov do vnútropodnikovej siete, s dôverou sa obráťte na nás. 

Výhody VPN

Vhodné pre všetky platformy ako sú Windows, Linux, Mac, iOS, Android

Zabezpečené šifrované pripojenie

Vysoko rýchlostné servery

Podpora 24/7

Jednoduché a user-friendly

Finančne výhodné

 

Microsoft o365

Microsoft Teams Vám pomáha vyriešiť rôzne problémy pri home office práci zamestnancov ako napríklad, komunikácia, porady, zadávanie a kontrola plnenia úloh / plánov, prístup na zariadenia vo firme alebo spolupráca na dokumentoch.

Nahrávajte schôdze

Zaznamenávanie meetingov je praktickým riešením, aby si ho všetci pracovníci mohli neskor pozrieť. Takisto vo videohovore jednoducho zdieľajte svoju obrazovku.

Zdieľanie súborov a dokumentov

Pre jednoduchšiu spoluprácu s kolegami využite Microsoft dokumenty, na ktorých môžete spolupracovať viaccerí naraz súčasne.

Jednoduchá komunikácia

V tíme komunikujete cez chat, hlasový hovor alebo videohovor. Samozrejme všetka komunikácia je enkryptovaná.

Plánovač a organizér

Pre splnenie úloh je dôležité ich naplánovanie, nastavte si prioroty, zadávajte úlohy v tíme a majte všetko pod kontrolou. Aj keď sa každý člen tímu nachádza doma.

AŽ 6 MESIACOV ZADARMO

Aplikácia Teams je pre firmy na 6 mesiacov zadarmo ak nevyužívate o365 služby.

ZRIADENIE MOŽNÉ NA DIAĽKU

Implementovať home office alebo prácu na diaľku vo vašej firme môžeme aj bez osobného stretnutia.

How

Naše zásady bezpečného home officu

Nezabezpečené systémy sa rýchlo môžu stať prostredníkmi pre šírenie malvéru či iných škodlivých aktivít. Bezpečnosť musí byť základnou súčasťou každej stratégie pre teleworking.

Poradíme vám pripojenie, ktoré vyhovuje vaším požiadavkám - či už je to vzdialená plocha, VPN, Software-as-a-Service (SaaS) aplikácie, ako napríklad Microsoft Office 365, či prenájom vlastného virtuálneho servera.

Komunikačný server aj dátové úložisko sú uložené na serveroch na Slovensku, v jednom z najbezpečnejších cloudov, overenom akreditovanou certifikačnou autoritou, v súlade s GDPR.

Koncová stanica alebo server zvláda náhly nárast diaľkových pracovníkov, ktorí potrebujú vzdialený prístup k sieťovým zdrojom, pričom je zaistené, aby prístup do siete bol primerane zabezpečený.

Kontrola a monitoring prevádzky, multifaktorová autentifikácia, poučenie zamestnancov o zásadách bezpečnosti práce na diaľku.

Sme tu pre vás - pošlite nám správu

Office

Bodov 2034

Senec 90301

Sme otvorení

Pon-Pia: 8:00 – 18:00

Zavolajte nám

0948 008 015

0944 475 665