Poznáme tajomstvo efektivity

Tiketovací systém na evidenciu a kontrolu úloh..

Úspora času

Z

Menšia chybovosť

Nižšie náklady

Zníženie pracnosti

 

ITM je jednoducho ovládateľná webová aplikácia na správu tiketov

Vy viete, čo potrebujete na zefektívnenie vášho biznisu, my vám prinášame technológie, ktoré vám to umožnia.
Vyskúšajte si aplikáciu zadarmo vytvorením demo účtu a zistite jej výhody na vlastnej koži. Získate prístup do systému na 14 dní zadarmo a budete vedieť zhodnotiť, či vám vyhovuje. 

PRÍSTUPY PODĽA PRÁVOMOCÍ

Prístupy zriaďujeme na základe vašich individuálnych požiadaviek. Každý zamestnanec vidí len to, k čomu má povolený prístup. Máte prehľad o všetkom, na čom pracujete, a na čom iný pracujú pre vás! Možnosť pracovať na viacerých úrovniach. 

UŽ ŽIADNA OMEŠKANÁ ÚLOHA

Tiketovací systém automaticky odošle email o akejkoľvek novej akcii v systéme. Takto vám nič neunikne. Už sa nebudete strácať v desiatkach emailov. Pri každej úlohe ostáva komunikácia k danej úlohe zachovaná. 

PREHĽADNÁ GRAFIKA

Po prihlásení vás uvíta prehľad vašich úloh s praktickým kalendárom. Na prvý pohľad uvidíte, ktoré úlohy sú delegované, ktorým členom tímu, ktoré z nich sú už dokončené, a ktoré sú opozdené.

PRAKTICKÉ VÝSTUPY

Vy i vaši klienti získate transparentný systém práce vďaka  Pracovným výkazom. Budete vedieť koľko času strávili vaši zamestnanci na jednotlivých úlohách. No tiketovací systém viete zaviesť i pre vašich dodávateľov, či zákazníkov. 

Napíšte zainteresovaným osobám poznámky priamo k úlohám a zvýšte efektívnosť vašej komunikácie

Spravujete úlohy jednoducho, evidencia aktuálnych i uzavretých úloh, žiadna úloha nezostane zabudnutá

Pri každej úlohe evidujete koľko hodín trvalo jej spracovanie, takto máte prehľad v nákladoch na čas

Poradíme vám?

Konzultácia je zadarmo. Ak si nie ste istý, či je daná služba pre vás, alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.