HW a SW

Hardvér a softvér na jednom mieste

Potrebovali by ste poradiť s výberom tej správnej výpočtovej techniky? Vyriešime vaše starosti s IT technikou k vašej spokojnosti. Stačí nám vedieť základne parametre, ktoré požadujete (respektíve jeho využitie) a my pre vás nájdeme ten najlepší produkt. Možnosť pripraviť produkt presne na použitie (inštalácia vami zakúpeného softwéru).

Rýchle dodanie tovaru

Promptné riešenie reklamácií

Pozáručný servis

Poradíme vám pri výbere správneho produktu

Všetok hardvér a softvér vám nainštalujeme a pripravíme na použitie.

 

Naša pridaná hodnota

Ponúkame najznámejšie značky výpočtovej techniky ako sú HP, HPE, DELL, Lenovo, Apple, Samsung, LG, Logitech. Predávame produktové balíky najvýznamnejších softvérových výrobcov (Microsoft, ESET, Adobe, Veeam, M-files, Vmware, a iné).

K daným produktom sa snažíme vždy poskytnúť našu pridanú hodnotu – inštalácia v cene tovaru, dovoz priamo k zákazníkovi a pod.

.

Predaj PC, notebookov, komponentov..

Nakoľko naša ponuka výpočtovej techniky je veľmi pestrá a neustále aktualizovaná, neuvádzame na tejto stránke konkrétne modely a ceny ponúkaných výrobkov. Vzhľadom na naše zameranie uprednostňujeme kontakt so zákazníkom, kedy vám naši pracovníci radi poradia tak pri správnom výbere počítača, ako aj pri rozširovaní už existujúcich zostáv.

Predaj serverov a serverových riešení

Preferujeme najkvalitnejšie značky serverov (HPE, DELL, IBM/Lenovo). Zo skúsenosti vieme, že vyladené hardvérové komponenty a rozšírené záruky od výrobcov, garantujú klientovi najlepšiu kvalitu a dlhodobý chod serverov. Venujeme sa návrhu a realizácii komplexných serverových riešení, ktoré zákazníkovi prinesú vyššiu efektivitu, úsporu času, vysoký výkon, stabilitu, bezpečnosť dát (zálohovanie) a nové funkcionality.

Predaj sofvéru

Ponúkame širokú škálu programového vybavenia od renomovaných výrobcov ako Microsoft, ESET, Adobe, Veeam, VMware, Autodesk, Corel, Symantec atď. Venujeme sa tiež predaju a implementácii Microsoft platformy (Office 365). Máme bohaté skúsenosti s riešeniami postavenými na produktoch Microsoft Windows Server. Takéto riešenia si zakúpila väčšina našich zákazníkov, ktorí následne využívajú zmluvnú starostlivosť. Naša spoločnosť je certifikovaným Microsoft CSP a Support partner.