Správa IT v pohode

Naším core business je práve správa IT klienta. Správa IT zahŕňa správu počítačov, serverov, počítačovej siete, tlačiarní a ďalších komponentov. Samozrejmosťou je zabezpečenie siete pred útokmi hackerov, firewall, antivírusová ochrana, zálohovanie na bezpečné miesto a každodenný monitoring a aktualizácie. O našej zodpovednosti vás presvedčí aj naše poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkovou činnosťou do výšky 1 mil. Eur.

Rokov skúseností

Spokojných klientov

Vyriešených tiketov

Trust

Prečo si vybrať IT správu u nás?

S balíkom manažovanej IT správy šetríte vaše financie. Ako?

Predstavte si, že vám zrazu doslúži server a vy prídete o dáta. Vaši zamestnanci nie sú schopní ďalej pracovať a vaše podnikanie trpí, prichádzate o peniaze.

S IT správou od Sycom sa chránite pred nepredvídateľnými situáciami, náhlymi výdavkami do IT i hrozbami od hackerov. Takisto sa chránite pred stratou dát a prestojmi vašich zamestnancov v práci.

Keď vám funguje IT-čko ako hodinky, môžete sa sústrediť na riešenie iných problémov a napredovať v biznise

Cenovo výhodná IT správa

Rýchly a prehľadný tiketovací systém

Non-stop monitoring vašich systémov

Pracujeme aj v noci, aby sme vás neobmedzovali v práci

24-hodinový helpdesk

IT správa so Sycom Systems je vaša cesta spokojnosti s IT       

FAQ – Často kladené otázky

Odbornosť a profesionalita

Pri servise a riešení problému nebojujete s hlasovým automatom na telefónnej linke. U nás komunikujete priamo s nami, ľudskou rečou bez zbytočných odborných termínov vám všeto vysvetlíme.

Finančne výhodné

Platíte len za to, čo naozaj potrebujete. Ušijeme vám službu na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb. Sme vždy radi, ak sa s vami môžeme počas našej spolupráce aj stretnúť, no prechod na cloud je možné zriadiť aj na diaľku. 

Vaše dáta v bezpečí

Vaše dáta nebudú na neznámych miestach svetových cloudov ale na konkrétnych miestach v slovenských certifikovaných datacentrách. 

Správa IT – cenník

Ceny za správu siete sú orientačné, uvádzané bez DPH.  Kontaktuje nás a radi vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Správa IT Basic

Tento základný balík vám zabezpečí správu vašich počítačov, antivírovú ochranu, zálohovanie dokumentov, monitoring a možnosť kontaktovať náš helpdesk v prípade potreby.

Správa IT Standard

Balík Standard je obohatený o všetky práce na udržanie komplexnej funkčnosti vášho IT v celej firme, vašich serverov, siete a jej komponentov. Zahŕňa vopred dohodnutý počet hodín v zľavnenej cene oproti bežnej hodinovej sadzbe.

Správa IT All inclusive

Tento balík je nastavený ako fixný zmluvný poplatok, teda neobmedzený počet hodín vrámci IT správy dohodnutej v zmluve.

Hľadáte komplexnú správu siete pre vašu firmu? Prejdite na stránku Outsourcing IT alebo si pozrite základný prehľad našich IT služieb.