SLUŽBY

Správa počítačov

Vedenie evidencie vašich počítačov

Evidencia licencií a softvéru.

Monitoring vypršaných licencií a ich obnova.

Udržiavanie počítačov a laptopov v optimálnom výkone a stave.

Podávanie správ o nehodách a ohrozeniach.

Antivírová ochrana , zálohovanie a obnova stratených dát.

Aktualizácia softvéru.

24/7 IT podpora prostredníctvom telefónu alebo tiketovacieho systému na zadávanie vašich požiadaviek.

Zabezpečujeme spoľahlivé počítačové služby

Funkčné počítače a notebooky sú nevyhnutnou súčasťou podnikania. Kedykoľvek vám vypadne počítač, nastane pokles vašej produktivity. Práve takýmto výpadkom sa chceme vyhnúť, zabezpečením najlepšej starostlivosti. 

Oprava a servis počítačov

Vašim počítačom zabezpečíme servis, či už odvezieme do servisu vrámci záruky, alebo po záručnej dobe opravíme u nás. Takisto sa postaráme o ich bezproblémové fungovanie  a zdravie čístením od prachu, či hygienickou dezinfekciou. Opravujeme hardvérové aj softvérové závady na počítačoch. Mrzne vám počítač, prehrieva sa? Opravu počítačov ponúkame na našej pobočke v Senci. Opravy na počkanie a originálne diely priamo od výrobcov. Ak hľadáte servis pre svoj počítač / PC alebo iMac neváhajte a navštívte nás. Opravujeme všetky typy počítačov – desktop, All in One, notebook a ďalšie. Špecializujeme sa aj na značku Apple teda opravy a servis MacBook Pro, MacBook Air a iMac. Pozáručný servis realizujeme aj pre notebooky značiek Lenovo, Dell, Sony, Acer, Asus, MSI, HP a ďalšie. Diagnostika je zadarmo v prípade realizácie servisného zásahu.

Správa počítačov – Výhody u nás

Online vzdialená podpora

Náš špecialista sa pripojí na váš počítač vzdialene a vyrieši problém na diaľku. Vaše požiadavky vidíte v prehľadnom tiketovom systéme.

Pôsobíme po celom Slovensku

Správu siete poskytujeme po celom Slovensku. Vieme vám pomôcť či ste v Bratislave alebo v Košiciach.

Pravidelný monitoring

Nerušíme vás pri práci, no neustále monitorujeme stav vašich systémov, aby všetko fungovalo ako má. Vaše dáta pravidelne zálohujeme podľa vášho želania.

Výjazdy k vám

Ak nie je možné zabezpečiť riešenie problému na diaľku, garantujeme výjazd k vám v čo najkratšom čase.

Pracujeme v noci aj cez víkendy

Nevyhnutné opravy a odstávky vašich systémov realizujeme v noci a cez víkendy, aby sme nenarušili vašu prevádzku.

SLA zmluvy

Poskytujeme SLA zmluvný vzťah na požiadanie. Výhodná zmluva poskytuje garantované časy na vyriešenie IT problémov.

Správa počítačov za rozumnú cenu

Správa počítačov - cena

Nefunkčný program, nefunkčná tlačiareň, nefunkčné pripojenie do siete sú problémy, ktoré vám prekážajú v práci. Nainštalujeme nové programy a doplnky podľa vašich potrieb, aby všetko fungovalo hladko. Ozvite sa nám a zistite cenu správy vašich počítačov.

Bezpečná likvidácia počítačov

Ak sa chystáte vyradiť alebo darovať starý počítač z firmy, musíte sa uistiť, že na ňom neostali žiadne citlivé dáta. Zabezpečíme bezpečné vymazanie pamäťových médií a odovzdáme na ekologickú likvidáciu, alebo darujeme školám a škôlkam.